To nie są po prostu buty do biegania

Wydając kilkaset złotych na buty do biegania kupujesz coś więcej, niż parę butów. W pakiecie od producentów otrzymujesz zestaw idei, wizji i obietnic, wszystko w cenie. Korzystna promocja.

 

Adidas do swoich produktów dokłada wiarę w to, że możesz wszystko. Niemożliwe nie istnieje. W takich butach wiesz, że dopóki tylko będziesz trzymał się swojej ścieżki, osiągniesz wszystko, będziesz kimś więcej, niż zwykłym, szarym człowieczkiem.

adidas

Stojąc przed lustrem w butach Nike widzisz przed sobą człowieka czynu. Człowieka, który decyduje o swoim losie. Który niezależnie od warunków, od miejsca w którym zaczyna, ma wpływ na to, dokąd dojdzie i co osiągnie, niezależnie od przeszkód i osiąganych po drodze porażek. Który codziennie stacza walkę z wrogiem – własną słabością. Który wie, że na sukces musi zapracować.

 

Kupiłeś buty Asicsa? Od teraz każdy bieg będzie czymś więcej niż tylko biegiem. Będziesz czuł się wolny, swobodny. To nie będzie bieg, to będzie lot. Poczujesz, że jesteś w stanie dotrzeć wszędzie, gdzie tylko zapragniesz. Obiegniesz świat.

Buty Salomona to nie tylko buty – to wehikuł czasu, przenoszący cię z powrotem do dzieciństwa. Trening w nich to zabawa w ganianego po lesie, wieczne odkrywanie. Dotrzesz do miejsc niedostępnych. Utaplasz się w błocie. Nacieszysz się przestrzenią, wolnością. Będziesz jak górska kozica.

 

Inspirujące reklamy, motywujące slogany – firmy sportowe już dawno nie sprzedają produktów, tylko idee. Tylko pamiętaj: same buty nie wystarczą, by być tym, kim chciałbyś być!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s